46 ја следат оваа компанија


2 во 1 Подлога за бебе со апликација буф

1390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозиводот:

 • Материјал: Памук
 • Димензии на производот: 85 x 85 cm
 • Наменето за возраст од 3+ месеци
 • Развива моторни вештини кај децата
 • ПВЦ торба со 5 парчиња мали кадифни играчки и бебешки пупки

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.