Фантастична летна понуда за Јули и Август! 50% попуст на прослава на детски роденден + ЦД од роденденот + магионичарски трикови од игротека Во светот на децата во вредност од 2500 ден. по цена од 1250 ден.

Цена

1250 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1250 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • бул. Србија (до Усје спроти Мото Центар, до објектот на Бела)

  Одведи ме таму

  071 234 567

Добивате

 • Простор за прослава на роденаден во времетраење од 2 часа
 • Капацитет – 80 возрасни на покриена летна разладена тераса
 • Сервис - наш росфрај и керамички
 • Резервни делови – обезбедени - чаши, тањири, виљушки, тањирчиња за торта, салфети
 • Покани за гостите
 • Грицки за децата
 • ЦД со најмалку 30 фотографии
 • Куклена претстава со марионета
 • Магионичарски трикови
 • Караоке шоу
 • Загарантирана соодветна забава
 • Игри и анимација прилагодени на возраста на децата
 • Караоке шоу
 • Гаранција – 1 година – до следниот роденден!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2019 до 31.08.2019
 • Пред да го купите купонот јавете се на 071 234 567 за да резервирате термин
 • Термините за прослава на роденден се од понеделник до петок од 17:30 до 19:30, во сабота и недела се од 12:00 до 14:00, од 14:30 до 16:30
 • Работно време од понеделник до петок од 14:30 до 22:00 и сабота и недела од 12:00 до 22:00
 • Понудата важи за игротеката на новата локација (на тромеѓето помеѓу Кисела Вода, Аеродром и Ново Лисиче кај кружниот тек до Усје спроти Мото Центар, до објектот на Бела)
 • За термините од понеделник до петок од 17:30 до 19:30 и за викенд (сабота и недела) од 12:00 до 14:00 и од 14:30 до 16:30 потребно е да купите само купон
 • За термините од понеделник до петок од 20:00 до 22:00 и за викенд (сабота и недела) од 17:00 до 19:00 и од 19:30 до 21:30 ч. потребно е да купите купон и да направите доплата од 750 ден. дирекно во игротеката

Опис

На ваше барање игротеката „ВО СВЕТОТ НА ДЕЦАТА“ на нова локација од 400 м2 внатрешен и надворешен простор со капацитет од 50 возрасни внатре и 80 возрасни на летната тераса. Игротеката е хортикултурно уредена со зеленило, дрвца и цвеќиња. Се наоѓа во нов деловен објект со климатизација и вентилација и бесплатен паркинг.

Незаборавни мигови за вашите најмили! Овозможете му на вашето дете да го прослави својот роденден заедно со своите другарчиња на еден посебен начин, во прекрасна атмосфера заедно со професионалниот тим на игротека "Во светот на децата"!

Игротеката ВО СВЕТОТ НА ДЕЦАТА која располага со внатрешен дел ви овозможува професионално организирана роденденска забава.

Секое дете сака да се дружи, да си игра и да ужива во своето детство со најдобрите пријатели, затоа овозможете му уште еден прекрасен момент од детството на вашето најмило!

Посакајте му СРЕЌЕН РОДЕНДЕН на еден посебен начин!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.