Беспрекорно чисти и средени алишта! Купон во вредност од 49 ден. со кој добивате 50% попуст на пакет за водено перење, сушење и пеглање облека по избор, во сервис за хемиско чистење The Laundry Room

РАСПРОДАДЕНО

Беспрекорно чисти и средени алишта! Купон во вредност од 49 ден. со кој добивате 50% попуст на пакет за водено перење, сушење и пеглање облека по избор, во сервис за хемиско чистење The Laundry Room

Цена

49 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Купени : 14

 • ул. Костурски Херои, 1000 Скопје

 • 075 30 40 08

 • info@thelaundryroom.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

Купон во вредност од 49 ден. со кој добивате 50% попуст на пакет по избор:

1. Еднократно водено перење, сушење и пеглање (3кг.), во вредност од 800 ден. по цена од 400 ден.

 • 3кг. алишта (без разлика на бои)
 • до 5 кошули
 • до 5 панталони
 • не се вклучени палта и капути

2. Еднократно водено перење, сушење и пеглање (5кг), во вредност од 1200 ден. по цена од 600 ден.

 • 5кг. алишта (без разлика на бои)
 • до 8 кошули
 • до 8 панталони
 • не се вклучени палта и капути

3. Еднократно водено перење, сушење и пеглање (10кг.), во вредност од 2100 ден. по цена од 1050 ден.

 • 10кг. алишта (без разлика на бои)
 • до 12 кошули
 • до 12 панталони
 • не се вклучени палта и капути

*Кошулите и панталоните се враќаат на закачалка, се останато се враќа здиплено во брендирани кутии


Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.11.2017 до 15.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 пакет
 • За повеќе пакети потребно е да купите соодветен број на купони
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во The Laundry Room

Опис

The Laundry Room е нова компанија на Македонскиот пазар која работи според светски стандарди и ЕДИНСТВЕНА компанија во Македонија кога ги зема вашите валкани алишта од дома и ви ги доставува алиштата чисти и здиплени.

Ние сме професионалци во перење и пеглање, секогаш сме во тек со најновите технологии, методи за чистење и решенија за справување со дамки или деликатни ткаенини. Ние ги одржуваме највисоките стандарди за бизнис интегритет, следејќи ги локалните и националните прописи и правилата за безбедност на животната средина.

Нашата мисија е: Да се заврши одредена нарачка навремено (48часа прием/достава) со извонредност во квалитет!

Ние сме специјализирани за:

 • ПЕГЛАЊЕ НА ПАРЕА - Пералната нуди пеглање со вакуумски столови. Контролите за температура на железни кутии обезбедуваат различни видови на облека да добијат соодветна топлина за при пеглање.
 • WETCARE СЛУЖБА - Влажното чистење се однесува на методи за професионално чистење што, за разлика од традиционалното хемиско чистење, ја избегнува употребата на хемиски растворувачи.
 • ОТСТРАНУВАЊЕ НА ДАМКИ - Меѓу предностите на Лондри Рум се внимателно одбраните детергенти и нивната способност да ги отстранат маснотиите и маслата на супериорен начин.

Вашите алишта исклучиво се третираат од страна на професионалци со долгогодишно искуство во оваа област, машини строго наменети за професионално перење од германскиот производител Miele. Се користат исклучиво течни прашоци не токсини и здрави за еко средината.

Сите услуги можете да ги погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.