40% попуст на алкохолен пијалок водка - Russian Standard limited edition од 700 ml во вредност од 799 ден. по цена од 479 ден.

Вредност

799 ден.

Попуст

40%

Заштеда

320 ден.

Купени: 10

Добивате

Алкохолен пијалок водка - Russian Standard limited edition од 700 ml

Услови

  • Купонот може да се искористи од 15.05.2019 до 30.09.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Потребно е да имате над 18 год. за да го подигнете производот
  • Потребно е да приложите вашата лична карта при подигнувањето на производот
  • Производите се подигнуваат од кафе бар Кабинет 091 (спроти главниот влез на ЕВН Дистибуција)

Опис

Russion standard limited edition - вашиот омилен дестилат! 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.