- 71%

Водоотпорна футрола за мобилен телефон во боја по избор

450 ден.

129 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

5
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производ

 • 100% водоотпорна футрола со три слоја
 • Може да се користи до 6 метри длабочина
 • Димензии: 13 x 20 cm
 • Направена од специјален PVC материјал кој овозможува функционалност на екранот на допир
 • Во производот е вклучена и врвка за на врат
 • Достапни бои: портокалова

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.