Водоотпорни церади од 120gr во димензија по избор

390 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

8
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

2 x 3 m 390 ден.
3 x 4 m 590 ден.
4 x 5 m 790 ден.
4 x 6 m 990 ден.
5 x 6 m 1,090 ден.
4 x 8 m 1,290 ден.
6 x 8 m 1,890 ден.
8 x 10 m 2,490 ден.
10 x 12 m 3,690 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Водоотпорнa церада
 • Заштита од сонце
 • Со алки за јаже
 • Тежина 120 gr

Достапни димензии

 • 2 x 3 m
 • 3 x 4 m
 • 4 x 5 m
 • 4 x 6 m
 • 5 x 6 m
 • 4 x 8 m
 • 6 x 8 m
 • 8 x 10 m
 • 10 x 12 m

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.