53 ја следат оваа компанија


Водоотпорни церади од 120gr во димензија по избор

490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Водоотпорна церада
 • Заштита од сонце
 • Со алка за јаже
 • Тежина 120 грама

Достапни димензии:

 • 2 x 3 (1620)
 • 3 x 4 (1622)
 • 3 x 5 (1635)
 • 4 x 5 (1624)
 • 4 x 6 (1626)
 • 4 x 8 (1628)
 • 5 x 8 (1630)
 • 6 x 10 (1632)
 • 10 x 15 (1634)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.