- 19%

Друштвена игра – Волшебникот Jinn

1200 ден.

969 ден.

Шифра:

200000000664
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Интересна игра за погодување
 • Замислете животно
 • Притиснете го носот на Волшебникон Jinn
 • Слушајте ги прашањата и одговорете ги
 • Волшебникот Jinn ги препознава зборовите: добро, да, не, не знам, зависи, повтори и назад
 • Волшебникот на Џин може да погоди околу 400 животни
 • Димензии на пакетот: 20 x 10 x 24,5 cm
 • Потребни се 3 AAA батерии (вклучени во пакувањето)
 • За деца на возраст над 4 години

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.