31% попуст на Red one восок за коса за мажи од Cosmos Hair Shop

290 ден.

200 ден.

Купени:

1
 • Ул. Кеј 13ти Ноември бр 2, ГТЦ приземје (спроти сендвичара Нино)

  Одведи ме таму

  078399873

  new_cosmoss@live.com

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Восоци за мажи збогатени со витамини кои овозможуваат долгорочно одржување на посакуваната форма на косата, не оставаат траги и лесно се отстрануваат со расчешлување.

Има 8 видови на восоци

 • виолетов гел восок со мирис на лаванда и грозје
 • портокалов гел восок со мирис на цитрусно овошје
 • црн гел восок 
 • зелен мат восок со карибски мирис
 • син восок со мирис на гума за џвакање 
 • црвен восок со мирис на јагода
 • бел восок со мирис на чистота
 • сив восок со мирис на мажествена колонска

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.