Купон од 1200 ден. со кои добивате дополнителен 8% попуст на веќе намалените цени до 30% за аранжман по избор во Бодрум од туристичка агенција Voyager

Цена

1200 ден.

Преостанато време

Добивате

Купон за резервација на аранжман по избор во Бодрум

Аранжманот вклучува:

 • Хотелско сместување по избор во датуми по избор
 • Авионска карта 
 • Трансфер аеродром - хотел - аеродром 
 • Резервацијата се прави директно во туристичката агенција

*Вредноста на купонот се одбива од вкупната цена на аранжманот!

Сите понуди погледнете ги на следниот ЛИНК

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.05.2023 до 30.09.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да купите 2 купони
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон директно во агенцијата
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на маилот во агенција со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Остатокот од сумата се плаќа директно во агенцијата
 • За дополнителен категории на соби за сместување на повеќе од 2 лица во соба собите се на барање директно во агенција

Опис

Оваа година имајте еден поинаков одмор Уживајте во прекрасните плажи, бистрото море и меката клима на турскиот Сaн Тропе.

За компанијата

Voyager е еден од брзите растечки и успешни туристички агенти во локалната туристичка индустрија. Без оглед на тешкотиите на туристичката индустрија во регионот, во последните неколку години компанијата прерасна во една од значајните компании на македонскиот туристички пазар. Има лиценца А издадена од Министерството за економија за тур оператор . Основана е во 2004 година од силните независни жени кои работеле претходно во овој бизнис, со лично искуство во оваа гранка, стремејќи се и постигнувајќи одлични резултати и создавајќи го својот бренд. Кога ги започнавме своите активности самостојно, VOYAGER ги концентрираше напорите за освојување на пазарот и за време компанијата го зголеми бројот на понудени услуги.

Денес компанијата е сигурен партнер на многу странски компании, амбасади и тур-оператори низ целиот свет што го прави VOYAGER клучен планер на туристичкиот пазар во Македонија и претпочитан деловен партнер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.