42 ја следат оваа компанија


- 10%

Воз на батерии CAT Diesel Express

2600 ден.

2349 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000791
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Моторизиран воз на CAT Diesel Express батеријата, возот е составен од локомотиви и 2 вагони, со 2 машини за CAT, контејнер за камион и камион за отпадоци и должина од 4 m.

 • Потребна е 1 C батерија (не се вклучени)
 • Димензии 10.5 * 93.3 * 31.4 cm
 • Возраст 3+

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.