- 11%

Воз на батерии CAT Express 27cm

1500 ден.

1329 ден.

Купени:

1

Шифра:

200000000792
  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

    Одведи ме таму

    070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

CAT експресен 27 cm лесен воз, осветлени локомотиви, забавна музика и вистински звук на воз.

Вклучува караван, цистерна за вагон и 3 мини-CAT машини за изградба кои можат да се вклопат на третиот вагон должина на трака 1,5 m блистер пакување.

Потребни се 2 батериски пакети, вклучени во пакетот.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.