53 ја следат оваа компанија


Филтер за Прочистувач на воздух Blue Pure 411 Particle + Carbon Filter

1400 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Оваа напредна комбинација ги заробува речиси сите воздушни загадувачи се до големина дури на вируси: полен, прав, првут од миленичиња, спори од мувла, алергени и бактерии. Активниот јаглен е исто така ефективен против чад, мириси, гасови и органски испарливи соединенија (VOC).

 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.