Уживање и одмор во Врахос, Грција (25.09 - 02.10.2019)! 25% попуст на наем на студио за 3 лица за 7 ноќевања во Врахос Апартмани од ЈК Травел во вредност од 4898 ден. (79€ ) по цен од 3658 ден. (58€)

Вредност

4898 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1240 ден.

Купени: 2

 • Добривоје Радосављевиќ 22, Битола (спроти Стопанска Банка Битола)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

 • Генерал Васко Карангелевски бр.41/л14/л101, Битола (Нов Пазар)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

 • Ванчо Прке бр. 121 локал 16, Штип (во зграда: Кубус)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

Добивате

Наем на студио за 3 лица за 7 ноќевања во Врахос Апартмани за термин 25.09 - 02.10.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2019 до 02.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата ЈК Травел за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Доплати:
 • Превоз од Скопје за Врахос
 • Скопје (Дрводекор) - 45€ по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) - Трансфер до Велес - 50€ по лице
 • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) - 45€ по лице
 • Неготино (бензинска пумпа, Неготино) - 45€ по лице
 • Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) - 45€ по лице
 • Превоз од Битола за Врахос:
 • Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон) - 40€ по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) - Трансфер до Битола  – 45€
 • Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола - 45€ по лице
 • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) - Трансфер до Битола - 45€ по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) - Трансфер до Битола - 45€ по лице
 • Ресен (спроти автобуска станица) - Трансфер до Битола - 45€ по лице
 • Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe
 • Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје
 • Деца до 1,99 години бесплатно
 • Возрасно лице над 63 год -10€ попуст
 • Време на поаѓање за Врахос:
 • 01:00 h Скопје (Дрводекор)
 • 01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија)
 • 12:45 h Штип (паркинг пред пошта)
 • 02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново)03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • 04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на перон)
 • 03.15 h Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола
 • 02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • 02.15 h Струга (Хотел Дрим) – Трансвер до Битола
 • 02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

Опис

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни студиа, опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, клима (со доплата од 5еур на ден на лице место), сопстевен тоалет и тераса.

ГПС Координати: 39.173179, 20.550990

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.