Летувајте на Јонски Брег во Јули или Август! Пакет од 9 ноќевања за термин по избор во Villa Velissarios, Врахос + опција за автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Летувајте на Јонски Брег во Јули или Август! Пакет од 9 ноќевања за термин по избор во Villa Velissarios, Врахос + опција за автобуски превоз

Цена

20,336 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

20,336 ден.

Попуст

0%

Заштеда

0 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • simonovski@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по соба и вклучува аранжман од 9 ноќевања во студио за 2 лица во Villa Velissarios, Врахос за термин по избор:

 • Студио за 2 лица (09.07-18.07.2018), цена: 20 336 ден. (328 eur.)
 • Студио за 2 лица (18.07 - 27.07.2018), цена: 22 320 ден. (360 eur.)
 • Студио за 2 лица (27.07 - 05.08.2018), цена: 24 552 ден. (396 eur.)
 • Студио за 2 лица (05.08 - 14.08.2018) , цена: 24 552 ден. (396 eur.)
 • Студио за 2 лица (14.08 - 23.08.2018), цена: 24 552 ден. (396 eur.)
 • Студио за 2 лица (23.08 - 01.09.2018), цена: 20 460 ден. (330 eur.)

Доплати:

 • Превоз за дете, цена: 1984 ден. (32 eur.)
 • Превоз за возрасен, цена: 2790 ден. (45 eur.)

*Цената се однесува на наем на целото сместување


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.07.2018 до 01.09.2018
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител, со одобрение од сопственикот на објектот.
 • Цените се дадени по соба за 9 ноќевања БЕЗ вклучен автобуски превоз.
 • Доплати:
 • Превоз за дете, цена: 1984 ден. (32 eur.)
 • Превоз за возрасен, цена: 2790 ден. (45 eur.)
 • За употреба на клима уред (каде што е достапен) се доплаќа директно во вилата
 • За туристичка такса се доплаќа од 0.5 - 1 еур. на ден директно во вилата
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Вилата Velissarios e скромен но навистина одличен објект за престојување во Врахос. Лоциран во вториот дел од местото, во непосредна близина на плажата, се препознава по белата градба опкружена со сенките на маслиновиновите дрвја во неговата градина. Располага со повеќе двокреветни и трокреветни студија, опремени со едноставен мебел, но со соодветен ентериер и одлична хигиена. Цената за престој во овој објект е меѓу главните атрибути во оваа се поскапа и се поактуелна сезона. 

Едно од најпопуларните летувалишта на јонскиот брег, кое во последните години доживува вистинска експанзија на туристичкиот пазар, е секако местото Врахос. Долгата плажа покрај светлосиното море, надополнета со благиот рељев карактеристичен по зеленилото и малубројните објекти вметнати низ него, Врахос го издвојуваат особено интересен за бројните вљубеници во морската шир и ситниот песок кој истата го заплиснува со нејзините бранови. Главната улица која се протега покрај долгата плажа, карактеристична е по низата од објекти, вили и мали хотели кои ориентирани со своите балкони и тераси кон морето, побудуваат желба за престој токму во нив. Панорамата која се отвара од секој прозорец и балкон насочени кон ширината на јонското море, е дополнителен атрибут врз почетниот мотив да се престојува токму во ова актуелно летувалиште.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.