Шопинг во Врање! 22% попуст на организирана шопинг тура во Врање + вклучен автобуски превоз (09.12.2017) од ТА Бисер Пром во вредност од 450 ден. по цена од 350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Шопинг во Врање! 22% попуст на организирана шопинг тура во Врање + вклучен автобуски превоз (09.12.2017) од ТА Бисер Пром во вредност од 450 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

22%

Заштеда

100 ден.

Купени : 12

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Шопинг тура во Врање за едно лице + вклучен автобуски превоз (09.12.2017)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.12.2017 до 09.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот е наменет за турата на 09.12.2017
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на 09.12.2017 во 07:00 часот пред Дрво декор.
 • Поѓање од Врање во 17:00 часот по локално време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Нова промотивна шопинг тура во Врање!

По повод 25 години успешно постоење и работење на македонскиот пазар, туристичката агенција Бисер Пром ве води на шопинг во моментално најпознатото место за shopping на Балканот! Уживајте во неодоливата shopping треска која се чувстува низ продавниците во центарот на Врање!

Опис на програмата

 • Поаѓање од Дрводекор 09.12.2017 во 07:00 часот
 • Враќање 09.12.2017 во 17:00 часот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.