Опции на понудата:

Цезар Врап
Tортиља, домат, јајце, марула, пченка, пилешки коцки, цезар сос, помфрит
250 ден.
Туна Врап
Tортиља, домат, кромид, марула, пченка, маслинки, туна риба, мајонез, помфрит
270 ден.
Мексички Врап
Tортиља, домат, кромид, црвен грав, марула, рукола, пченка, пилешки коцки, намаз павлака сос, помфрит
250 ден.
Гет Врап
Сецкано свинско месо, домат, кромид, сенф, кечап, помфрит
290 ден.