Неодоливо вкусен оброк! До 45% попуст на врапови: Mexican, Index basic, Machete, Index или Classic по избор во BackYard Bar and Kids Area

Цена од

120 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

220 ден.

Попуст

45%

Заштеда

100 ден.

Преостанато време

Купени: 199

 • ул. “Димитрие Чуповски” (позади гимназијата ЈБТ)

  Одведи ме таму

  078744822

Добивате

Опции на понудата:

Classic Beef Wrap 220 ден. 120 ден.
Mexican Beef Wrap 220 ден. 120 ден.
Index BASIC Beef Wrap 230 ден. 130 ден.
Index Beef Wrap 240 ден. 140 ден.
Machete Beef Wrap 240 ден. 140 ден.

*Составот на јадењата погледнете го во делот Опис.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.06.2020 до 30.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот,  не важи "за носење"

Опис

Опис на јадењата:

 • Classic Beef Wrap: Телешки мускул (Slow cook), Coleslaw salad (Крем салата со зелка и морков), помфрит и мексички сос. (Печурки и луто по избор)
 • Mexican Beef Wrap: Мексички сос, Телешки мускул (Slow cook), Coleslaw salad (Крем салата со зелка и морков), помфрит и мексички сос. (Печурки и луто по избор)
 • Index BASIC Beef Wrap: Телешки мускул (Slow cook), Моцарела, Сос од сенф и мед, кисели крставички, домат, помфрит и мексички сос. (Печурки и луто по избор)
 • Index Beef Wrap: Телешки мускул *Slow cook), Coleslaw salad (Крем салата со зелка и морков), Сос од сенф и мед, кисели крставички, домат, помфрит и мексички сос. (Печурки и луто по избор)
 • Machete Beef Wrap: Телешки мускул (Slow cook), Coleslaw salad (Крем салата со зелка и морков), Mexican Salsa (домад, пиперка, кромид, магданос), Павлака, помфрит и мексички сос. (Печурки и луто по избор)

BackYard Bar and Kids Area е урбано место во центарот на Скопје, а сепак мирно и опуштено. 

Уживајте во вкусовите на храната подготвена од врвните мајстори и опуштете се заедно со Вашето друштво.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.