Уживање за целото друштво во Грција (19.05 - 19.06.2017)! До 25% попуст на ноќевање за 2, 3 или 4 лица по избор во "Vryzas Resort", Офринио Бич, Кавала

РАСПРОДАДЕНО

Уживање за целото друштво во Грција (19.05 - 19.06.2017)! До 25% попуст на ноќевање за 2, 3 или 4 лица по избор во "Vryzas Resort", Офринио Бич, Кавала

Цена

3,720 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,960 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1,240 ден.

 • Beach of Ofrinio, Greece, 64008 64008 Beach of Ofrinio, Greece

 • 00306937013988, 00302534031293

 • vryzavaso@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

 • Едно ноќевање за две лица, цена: 4960 ден. (80 еур) 3720 ден. (60 еур)
 • Едно ноќевање за 3 или 4 лица, цена: 5270 ден. (85 еур) 4030 ден. (65 еур)

*Сместувањето е во соба со поглед на море или планина според достапноста


Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.05.2017 до 19.06.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Сите резервации се во зависност од достапноста, затоа потребно е пред купување на ваучерот да направите резервација на телефон или на e-mail
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го контактирате хотелот по телефон или е-маил, со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За едно дете до 2 години сместувањето е бесплатно, во собата со родителите без дополнителен кревет
 • Можете да комбинирате повеќе ваучери за подолг престој
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

ВРИЗАС РЕЗОРТ е лоциран во срцето на плажата Офринио (Тузла), а во непосредна близина се наоѓаат голем број продавници, ресторани и кафулиња со цел да си поминете пријатни и релаксирачки моменти. Нуди панорама со поглед кон морето од кој ќе ви застане здив. Плажите се на само 15 метри од хотелот.

ВРИЗАС РЕЗОРТ е идеален за одмор со друштво или семејство. Се состои од 7 целосно опремени апартмани во кои можат да се сместат до четири лица и 2 студиа, во кои можат да се сместат двајца или тројца.
Βо склоп на дворот можете да уживате во скара, а има и бесплатен паркинг.

За апартамените
Пет од апартамените се со поглед кон морето и во нив можат да се сместат 4 лица. Располагаат со 2 спални со брачен кревет,дневна соба,кујна со маса и столчиња.
Два апартмани се со поглед кон планина

Едно студио за двајца на приземје со кујна. Едно тројно студио на приземје и кујна. Располага со еден двоен кревет и тросед.

Сите студиа и апартмани се опремени со кујна, бесплатен интернет, клима уред, фен, сеф, фрижидер, печка.
Локација: Офринио Бич (Тузла) 64008, во регионот Кавала

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ