Посетете го главниот град на Полска, Варшава (01.12.2019-31.01.2020)! До 59% попуст на 2 или 3 ноќевања во стандардна двокреветна соба за 2 лица со појадок во A&O Hotel Warsaw

Цена од

3844 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

8184 ден.

Попуст

53%

Заштеда

4340 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Kasprzaka 18-20, 05-077 Warszawa, Poland

  Одведи ме таму

  +48 225 24 41 60

  feedback@aohostels.com

Добивате

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица 8,184 ден. (132 еур)
3,844 ден. (62 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица 12,276 ден. (198 еур)
5,084 ден. (82 еур)

Во цената е вклучено:

 • 2 или 3 ноќевања во стандардна двокреветна соба со бања за 2 лица
 • Појадок на Шведска маса
 • 2 деца до 17 години можат бесплатно да се сместат во Family соба со родителите
 • Бесплатна Wi-Fi мрежа на јавни места

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2019 до 31.01.2020
 • Потребно е да проверите за слободни места на следниoт линк http://voucher.aohostels.com/availability_check.php (слободни датуми се зелените полиња)
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите ќе добиете ваучер од хотелот на вашиот емаил кој е потребно да го внесете на следниот линк:  https://voucher.aohostels.com за да ја потврдите резервацијата
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

A&O Hotel Warsaw располага со соби со модерен изглед и нов дизајн. Станете еден од нашите први гости во ново дизајнираниот A&O Hotel Warsaw и уживајте во пријатно, модерно сместување, централно сместено со многу дополнителни услуги. Бидете инспирирани од нашиот нов разнобоен дизајн и уживајте во вообичаената привлечна атмосфера која ја поттикнува нашиот персонал. A&O ви дава флексибилност, овозможувајќи ви да го испланирате престојот во полската метропола точно како што сакате. Нашето уредно лоби е совршен амбиент за оние кои сакаат да се зафатат со некоја работа. Уживајте во широк спектар на културни атракции или искористете ја можноста да направите бизнис во главниот град на Полска! Нашиот хотел е исто така одличен избор за семејства и училишни групи: имаме неколку пријатни мулти-кревети и семејни соби за оние со ограничен буџет - децата под 18 години можат дури и да останат бесплатно доколку бидат придружени од нивните родители! Можете да одите во врска со вашата деловна активност со флексибилност и без да се грижите околу тешките куфери благодарение на нашите простории за перење, кујна за гости и места за паркирање. Прошетајте низ Стариот град во Варшава со носталгичните улични светла, врежаните влезови и заоблените знаци на продавници.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.