- 52%

Water zoom прскалка под висок притисок

2100 ден.

999 ден.

Купени:

2

Шифра:

300000001620
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Water zoom е чистач под висок притисок кој работи на вашиот стандарден приклучок за вода
 • Нема потреба од пумпа со висок притисок
 • Овој неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршениот алат за чистење со висок притисок
 • Едноставно поврзете го со стандардно градинарско црево и прилагодете го млазот за миење на автомобилот, терасата, тенда, столчиња, дури и чамец
 • Отстранете ја нечистотијата од прозорците, базенот, тротоарот на вашата куќа
 • Water zoom го прави чистењето брзо и лесно
 • Water zoom е изработен од висококвалитетни и трајни материјали
 • Користи револуционерна технологија за компресија на вода за да создаде висока компресија од обична градинарско црево
 • Чисти брзо и лесно
 • Измијте ги прозорците на вториот кат без скала
 • Користи револуционерна технологија за компресија на вода
 • Отстранеете секаков вид на нечистотија и остатоци
 • Само прицврстете го Water zoom на цревото, вклучете ја водата и вртете го регулаторот за да го добиете саканиот притисок
 • Моќно чистење
 • Долг животен век и лесно одржување
 • Сите додатоци се вклучени во пакувањето

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.