50% попуст на изработка на современа веб страница + веб хостинг + домен име + одржување на код во времетрање од 12 месеци од Инсофт Дизајн во вредност од 6000 ден. по цена од 2990 ден.

Цена

2990 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

3010 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Изработка на современа веб страница + веб хостинг + домен име + одржување на код во времетрање од 12 месеци

 • Дизајн на веб страна (по избор од три предлози) статичен веб
 • Обезбедување на соодветен Хостинг за непречено функционирање на веб страната
 • Хостинг простор со капацитет од 500 мегабајти
 • Обезбедување на Домен име за веб страна 
 • Банер реклама на брзорастечки бизнис каталог www.makmedia.mk за промоција на домашни компании на која се присутни 20000 компании, а со премиум закуп на рекламен простор се рекламираат повеќе од 500 домашни компании
 • Промоција на новоизградената веб страна на социјални мрежи пред 20000 фанови
 • Прилагодлив дизајн за лесна навигација од мобилни телефони
 • Инсталиран модул за заштита од пристап и злоупотреба од трети лица
 • Пријавување на веб страната на (Google, Bing, Yahoo)
 • Одржување на код (12 месеци)
 • Бизнис меил адресa 1
 • Рок на изработка 3 дена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.10.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Доколку имате потреба од хостинг сервер со 10 пати поголем простор, односно хостинг со цели 5000 мегабајти, ќе треба да купите два купона.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.