94% попуст на оnline курс за Level 3 Diploma in Wedding Photography + сертификат од Course Gate во вредност од 12 710 ден. (205 €) по цена од 744 ден. (12 €)

Цена

744 ден.

Вредност

12710 ден.

Попуст

94%

Заштеда

11966 ден.

Преостанато време

 • 80A Ashfield Street, London, UK

  Одведи ме таму

  020 3976 7766

  info@coursegate.co.uk

Добивате

Оnline курс за Level 3 Diploma in Wedding Photography + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.02.2020 до 30.05.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • Максималниот пристап за следење и успешно завршување на курсот е една година
 • Курсот може да го следите во било кое време, од било кој уред и од било кое место во тој временски рок и да го нарачате сертификатот
 • По завршувањето на курсот, се стекнувате со бесплатен меѓународен сертификат во PDF формат, чија вредност е 3 €
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Дали сте некој кој е страствен да стане свадбен фотограф, но не знаете од каде да започнете? Сакате да знаете што е потребно за да направите свадбена фотографија? Тогаш сте на вистинското место да научите за свадбената фотографија.

Свадбите се прекрасни настани што треба да се снимаат и да се запаметат, а најскапоцената работа во фотографијата е фаќање на вистинска емоција, среќа, возбуда и радост.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.