94% попуст на акредитиран онлајн курс за Wedding Planner + сертификат од EventTrix во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 372 ден. (6 €)

Цена

372 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

94%

Заштеда

5766 ден.

Преостанато време

  • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

    Одведи ме таму

    UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

    [email protected]

Добивате

Онлајн курс за Wedding Planner + сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 14.05.2022 до 27.12.2023
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
  • По успешно завршување на курсот, корисникот добива Е-сертификат
  • 24/7 пристап до учебните материјали
  • Курсот се изведува online на англиски јазик 
  • За да започнете со курсот треба да го внесете купон кодот следниов линк РЕГИСТРАЦИЈА
  • Повеќе информации на е-маил: [email protected]

Опис

Every day is a special occasion when you’re planning weddings for a living. As a wedding planner, you’ve the dream job of turning each special day into a moment to cherish.

Within the event planning business, there are many areas on which you could choose to focus your skills. One specialist area which is rapidly growing in popularity is in event-managing weddings.

Planning what’s probably the biggest day in most peoples’ lives will call on all your organisational skills but also need plenty creativity to design and manage a professional and stylish celebration.

A career as a Wedding Planner is challenging, exciting and fun. Being in charge of your own future is hugely rewarding and fulfilling. Get started on this course today and design what your future holds

Повеќе информации за курсот може да видите ТУКА.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.