39 ја следат оваа компанија


- 40%

Weebledown Farm штала со ветерница

1500 ден.

899 ден.

Преостанато време

Остануваат:

6

Шифра:

200000000284
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Зпознајте ги животинчињата од Weebledown фармата! Фармата се состои од два топогани и ексклузивниот петел Rutsy. 

Повеќе за производот можете да видите ТУКА

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.