Online курс за Fitness & Weight Loss + сертификат од Live Online Academy во вредност од 22 196 ден. (358€) по цена од 372 ден. (6€)

Цена

372 ден.

Вредност

22196 ден.

Попуст

98%

Заштеда

21824 ден.

Купени: 2

Добивате

Онлајн курс за Fitness & Weight Loss + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • 5 тестирања
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A сесии
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА​

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.11.2019 до 13.02.2020
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на support@liveonlineacademy.com

Опис

Последните неколку години секојдневно се сретнувате преку различни медиуми со најновите трендови во здравјето и фитнесот. На социјалните мрежи се чини дека дневен тренд е прославувањето на трансформациите, вежбите кои се користат и тајните на диетите, на ТВ бомбардирани сме со нереалнипрограми за намалување на тежината.

Збунети сте? Не сме изненадени, секој од вас има различни потреби, тренинг и начин на живот. Со овој курс ќе научите се што ви е потребно за тоа како вашето тело функционира, па така што ќе можете да дизјанирате комплетно идивидуален фитнес план кој е реален, ќе ви овозможи уживање и одржливост и пред се се вклопува со Вашиот начин на живот. Без разлика дали сакате да ја намалите тежината, да ја одржите тежината, да го подобрите фитнес планот или едноставно сакате да нучите како да се чуствувате подобро овој курс е за вас.

Предности при изучување на курсот:

 • Часови во живо спроведени од професионалци со целосно - интерактивни Q&A сесии
 • Изучувајте брз основа на својата динамика со пристап до снимки од часовите во живо, во случај да пропуштите час
 • Курсевите се избрани од Bloomberg Business, CNBC, and International Business Times

Лекции кои ги опфаќа курсот:

 • Фитнес - Како да се измери?
 • Храна, губење на маси и горчлива вистина
 • Кардио тренинг
 • Сила/ тежина на тренингот
 • Спречување и подобрување од повреди
 • Вистината за губење на мстатите и функционална сила
 • Конторлирање на формата на телото
 • Бариери во добивањето на резултати

Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА

Вашето тело е дизајнирано да се движи! Научете го како да се движи!

Live Online Academy

Live Online Academy е професионална високо образовна институција која нуди онлајн курсеви кои покриваат огромен опсег на иновативни предмети – тргување со финансии, онлајн маркетинг, исхрана, Microsoft Excel и фотографија. Со секој успешно завршен курс, се здобивате со диплома.
Водени од страна на тутори – експерти со професионално искуство во својата област, курсевите се соодветни за сите, без разлика на претходното познавање во областа.  Курсевите вклучуваат се интерактивни и вклучуваат часови во живо. Курсевите на Live Online Academy вклучуваат поддршка од тутор и техничка поддршка.

Секој курс се изулува низ практични методи со што секој студент може да ги примени стекнатите вештини веднаш по завршување на курсот. Студентите имаат целодневен пристап до материјалите на курсот, што им овозможува да работат врз основа на своите лични обврски на мноштво од дигитални уреди. Секој студент има пристап на еден – на – еден интерактивни лекции и комуникација со студенти низ целиот свет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.