14 ја следат оваа компанија


WELLA EIMI линија за супериорна нега и стилизирање на коса

679 ден.

Преостанато време

Опис

EIMI линијата за нега на коса на Wella Ви помага да за стилизирање на Вашата коса и е креирана да ги задоволи сите Ваши потреби при обликување на Вашиот стајлинг. Ви дава можност да додадете волумен или сјај на косата, секој пат кога ќе Ви биде потребно.

- Wella Eimi Thermal Image Двофазен спреј кој нуди комплетна заштита до 220 степени, на Вашата коса при употреба на топол воздух од фен или пегла. Се нанесува на сува коса, по должина, пред стилизирање. Овозможува трајност на фризурата и не ја отежнува косата. 679 МКД

- Wella Eimi Sugar Lift за дополнителен волумен при стајлинг. Со инфузија на шеќер, и дава на косата цврстина и волумен на допир. Ја подига и и дава волумен онаму каде фали. За повидливи резултати се нанесува на влажна коса и се стилизира косата до саканата фризура. За помирен изглед, се употребува на сува коса. Идеален производ за секојдневен стајлинг. 696 мкд

- Wella Eimi Super Set 500 ml, екстра јак лак за коса кој ќе и даде цврстина на Вашата фризура. Крајниот резултат е совршен стајлинг и природен изглед на коса. Ја штити Вашата коса од УВ зрачење и влажноста од воздухот. Се нанесува на завршен стајлинг за да даде максимална долготрајност. 957 мкд

- Wella Eimi FLowing Form измазнувачки балзам за коса кој и дава на Вашата коса луксузен изглед и ја измазнува. Се користи за на Вашиот стајлинг да му даде трајност со природни движења а истовремено има заштита при користење на топлина за обликување. Се нанесува по должина на влажна коса и се суши со фен. За екстремна преобразба, да се користи пегла за коса. 795 мкд

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • За нарачки под 2000 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.