14 ја следат оваа компанија


WELLA SystemPro професионална линија за нега на Вашата коса

760 ден.

Преостанато време

Опис

WELLA SystemProffesional е совршен избор за продолжување на негата на косата која ја добивате при посета на фризерски салон. Никогаш не било полесно да имате негувана коса од удобноста на Вашиот дом.

- Wella SP Silver Blond Шампон 250 ml е одличен избор за блондинките кои сакаат да ја задржат подолго време плавата боја. НЕ ЈА суши косата и дава пријатен сребрен отсјај кој, целосно го сузбива жолтилото и ја заштитува бојата од паѓање. Косата е хидрирана и сјајна и и се враќа флексибилноста. Се нанесува на влажна коса, се остава да отстои 2-5 минути во зависност од посакуваниот интензитет на тонот и темелно се плакне. 760 мкд

- Wella SystemPro Balance Scalp Shampoo 250 ml дава нежна нега на осетливиот скалп. Темелни го чисти скалпот и го подготвува за третмани за опаѓање на косата. Го смирува чешањето и црвенилото и ја одржува РН вредноста на скалпот.  Zinc Pyriothon Complex помага при зацврснувањето на коренот на влакното и спречува опаѓање на косата. Го негува тенкото влакно. 928 мкд

- Wella SystemPro Smoothen shampoo 250 ml за виткана коса. Помага при смирувањето на бујната, виткана коса и овозможува лесен стајлинг на косата. Дополнително, косата не се заплеткува и е измазнета и хидрирана. Спречува сушење на косата. Се нанесува на мокра коса и темелно се плакне. 768 мкд

- WELLA SystemPro Hydrate shampoo 250 ml e потхранувачки шампон за нормална до сува коса. Навлегува длабоко во влакното и ја држи косата хидрирана и флексибилна подолго време. Одличен е за осетлив скалп. Содржи патентирани состојки lycerine D-Panthenol Glucose & fructose, кои ја прават Вашата коса да изгледа здраво и не ја отежнува косата. Се нанесува на мокра коса и темелно се плакне. 663 мкд

- WELLA SystemPro Smoothen conditioner 200 ml Помага при смирувањето на бујната, виткана коса и овозможува лесен стајлинг на косата. Дополнително, косата не се заплеткува и е измазнета и хидрирана. Спречува сушење на косата. Се нанесува на мокра коса и темелно се плакне. 768 мкд

- Wella SystemPro Hydrate Conditioner 200 ml  e потхранувачки кондиционер за нормална до сува коса. Навлегува длабоко во влакното и ја држи косата хидрирана и флексибилна подолго време. Одличен е за осетлив скалп. Содржи патентирани состојки lycerine D-Panthenol Glucose & fructose, кои ја прават Вашата коса да изгледа здраво и не ја отежнува косата. Се нанесува на мокра коса и темелно се плакне. 1075 мкд

- WELLA SystemPro Liquid Hair 100 ml Иновација за нега на коса која го полни влакното и резултатите се видливи после еден третман. Полнењето со кератин ќе и ја врати живоста на Вашата коса, влакното ќе биде видливо подебело и иновативниот кератински комплекс, овозможува долготрајност на третманот. 2-3 пипети се нанесуваат на влажна коса, се остава да делува 10 -15 минуи, се плакне, се расчешлува и се суши со фен. Количината е за околу 10 третмани на средна должина на коса. 2722 мкд

- WELLA SystemPro Repair шампон 250 мл Идеален производ за секојдневно миење на оштетена коса. Длабиснки го потхранува влакното, помага при расчешлување и хранливите состојки го полнат влакното, без да ја направат косата тешка. Интензивно ја негува косата и спречува понатамошно оштетување. Резултатот е видлив после првото миење. Влакното е полно, сјајно и еластично. 663 мкд

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • За нарачки под 2000 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.