8 ја следат оваа компанија


- 15%

Micro Wheel Whizzer - Owl

390 ден.

331 ден.

Шифра:

AC4417
  • Ул. Кирил и Методиј бр.20, Скопје

    Одведи ме таму

    02 3212 844

Опис

Овие забавни Whizzer Whizzer се одлични, се собираат и разменуваат. Тие се вклопуваат во кој било оригинален Mini или Maxi скутер.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.