50% попуст на Whiskey Sour во Рок Бар Круг во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден.

Вредност

200 ден.

Попуст

50%

Заштеда

101 ден.

Добивате

50% попуст на Whisky Sour во „Рок Бар Круг“

*Микс на виски, лимонов сок и шеќер

Услови

  • Купонот може да се искористи од 11.12.2018 до 31.01.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Уживајте во легендарниот рок бар Круг

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.