- 12%

12% попуст на White Shark GHS-1644 TIGER гејминг слушалки од Рувекс

1590 ден.

1399 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

White Shark GHS-1644 TIGER Гејминг слушалки

 • Осетливост на микрофонот: -38 dB ± 3dB
 • Импеданса на микрофонот: 2200 Ohm
 • Орјентација: Повеќесмерна
 • Димензија на микрофонот: 6mm x 5mm
 • Осетливост 112 dB ± 3dB
 • Импеданса: 32 Ohm
 • Фрекфентен опсег : 20Hz - 20kHz
 • Големина на звучник: 50mm
 • Тип: Gaming slušalice
 • Поврзување: 3,5 mm stereo + USB прикличок за осветлување
 • Осветлување: Во повеќе бои
 • Платнен кабел
 • Должина на кабел: 1.85m
 • Материјал: Пластика / Вештачка кожа
 • Тежина: 0.73 / 0.64 kg

УСЛОВИ:

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 07.01.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 08:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купонот можете да го искористите до 07.01.2020. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 07.01.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.