Контролирајте ги вашите електрични уреди преку мобилен телефон, користејќи ја сопствената WiFi мрежа! 20% попуст на WiFI приклучок Sonof во вредност 2400 ден. по цена од 1900 ден.

Вредност

2400 ден.

Попуст

20%

Заштеда

500 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1 | Остануваат: 39

 • Петар Поп Арсов Бр.19/2 лок. 6 (позади Универзална сала)

  Одведи ме таму

  070365673, 070274060, 070302336

  dushmano@gmail.com

Добивате

WiFI приклучок Sonof

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.12.2018 до 20.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат директно од компанијата

Опис

Производот е наменет за контролирање на било кој електричен уред преку вашиот мобилен телефон, користејќи ја вашата WiFi мрежа.

Начин на употреба:

 • Приклучете го уредот
 • Притиснете го копчето додека не почне да трепка
 • Инсталирајте ја бесплатната апликација eWeLink на вашиот мобилен телефон
 • Во апликацијата додададете уред и лозинка на WiFi мрежата.
 • Уредот е сетиран
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.