94% попуст на online курс за The Winter Wine & Beer Tasting Bundle + сертификат од International Open Academy во вредност од 18 414 ден. (297 €) по цена од 1178 ден. (19 €)

Цена

1178 ден.

Вредност

18414 ден.

Попуст

94%

Заштеда

17236 ден.

Преостанато време

Добивате

The Winter Wine & Beer Tasting Bundle + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.12.2022 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

When the weather gets cold, the lights go up, and the fireplace is set, there's nothing better than cozying up with a nice drink or having a glass of wine over a lovely dinner conversation.

Get the lowdown on all things alcohol with The Winter Wine & Beer Tasting Bundle.

This bundle includes three courses that will open your tastebuds in time for the Holiday Season: Wine Appreciation, Home Brewing Beer, and Mix It Like a Pro: Bartending & Cocktails. Learn how to properly choose and serve wine at your dinner parties, discover what beer you can brew right from your home, and get expert tips to be a top-class cocktail mixologist. Improve your party hosting skills by signing up today.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.