Есенско уживање - секој викенд во Банско (01.10 - 01.12.2019)! 38% попуст на ноќевање на база All Inclusive Light во сместување по избор + користење на SPA центар во Winslow Infinity 3* во вредност од 2976 ден. (48 €) по цена од 1860 ден. (30 €)

Цена

1860 ден.

Вредност

2976 ден.

Попуст

38%

Заштеда

1116 ден.

Купени: 22

 • Georgi Nastev

  Одведи ме таму

  +359 0878 19 83 19

  reservations@intersolution-bg.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање, појадок, ручек и вечера со вклучени пијалоци во сместување по избор: студио, апартман со една, две или три спални соби
 • Сместување по избор: студио, апартман со 1, 2 или 3 спални соби (при максимална исполнетост на капацитет на собите)
 • Користење на СПА центар (затоплен затворен базен, фитнес центар, сауна, парна бања, џакузи, шок базен, релакс зона)
 • Користење на интернет
 • Вклучена туристичка такса

Понудата е валидна во термини - Викенд денови:

 • Октомври: 04-06.10.2019; 11-13.10.2019; 18-20.10.2019; 23-27.10.2019
 • Ноември: 8-10.11.2019; 15-17.11.2019; 22-24.2019; 29.11-01.12.2019

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.10.2019 до 01.12.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Задолжително е прикажување на отпечатен купон
 • Ваучерот е валиден за сместување во студио или апартман, но при максимална искористеност на редовните кревети
 • Капацитет на сместување: Студио: 2 редовни кревети, без дополнителни кревети, апартман со една спална: 2 редовни и 2 дополнителни кревети, апартман со две спални: 4 редовни и два дополнителни кревети, апартман со 3 спални: 6 редовни кревети, без дополнителни кревети
 • Хотелот нема отворен базен
 • Доплати:
 • За едно дете од 0-5.99 години, сместено со две возрасни лица е бесплатно за едно All Inclusive Light ноќевање 
 • За дете од 6-11.99 г. сместено на дополнителен кревет со две возрасни лица се доплаќа 9 € за едно All Inclusive Light ноќевање  
 • За дете над 12 г. и трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 15 € за едно All Inclusive Light ноќевање 
 • За сингл сместување потребно е да купите еден купон и се доплаќа 11.90 € во хотелот за едно All Inclusive Light ноќевање  
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот 
 • Пријава во хотелот се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 12 часот 
 • Доколку во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според мени
 • Во понудата не е вклучено: подземен паркинг- 7.5 € за 24 часа, бањарки - 5 € за целиот престој со депозит 15 €; масажи
 • Програмата започнува со ужинка на денот на пристигнување и завршува со ручек на денот на заминување
 • Резервацијата на хотелот треба да биде на името на лицето кој го купил купонот
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Winslow Infinity Hotel е најамбициозниот прокет од групацијата Winslow Group. Овој хотел е лоциран на само 400 метри од гондолата, во подножјето на Пирин планина. Составен од три згради овој комплекс е хармонија на одлична традиционална архитектура и воодушевувачка природа.

Секоја зграда располага со лифт и сопствен подземен и надземен паркинг. Хотел нуди студиа и апартмани со различни големини, почнувајќи од мали студио, па се до просторни апартмани со три спални соби. Студиата и апартманите се уредени со мебел кој се одликува со врвен квалитет, а погледот од истите е кон планината и градината.

ПРОГРАМА ALL INCLUSIVE Light

 • Појадок: 08:00 - 10:00 на блок маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода
 • Ручек: 12:00 - 14:00 на блок маса или сет мени + безалкохолни и алкохолни пијалоци, наливно пиво и вино
 • Ужина: 16:00 - 17:30 на блок маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода
 • Вечера: 19:00 - 21:00 на блок маса или сет мени + безалкохолни и алкохолни пијалоци, наливно пиво и вино

Понудата е валидна во термини:

 • Септември: 09-22.09.2019; 27-29.09.2019
 • Октомври: 04-06.10.2019; 11-13.10.2019; 18-20.10.2019; 23-27.10.2019
 • Ноември: 8-10.11.2019; 15-17.11.2019; 22-24.2019; 29.11-01.12.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.