53 ја следат оваа компанија


Wireless Ѕвонче на батерии

290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Wireless Ѕвонче на батерии

  • Батерија вклучена една за надворешен дел: 12 V 23A
  • Опсег: 100 метри
  • Различни мелодии на звонење
  • Боја: Бела
  • Погодно за вашиот дом и канцеларија

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.