41 ја следат оваа компанија


- 57%

Безжична тастатура KB MSI HARMONY US

900 ден.

390 ден.

Преостанато време

Купени:

5

Шифра:

100000000088
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Безжична мултимедијална тастатура
 • Девет дополнителни копчиња за управување со најчесто користените функции 
 • Безжично поврзување во радиус од 10 метри
 • Дизајнот одговара со десктоп, лаптоп и телевизија.
 • Тастатурата е компатибилна со SMART TV уреди
 • 2.4 GHz

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.