34% попуст на безжично ѕвонче за влезна врата со 32 мелодии во вредност од 500 ден. по цена од 329 ден.

34% попуст на безжично ѕвонче за влезна врата со 32 мелодии во вредност од 500 ден. по цена од 329 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

34%

Заштеда

171 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 7

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Безжично ѕвонче за влезна врата со 32 мелодии + бесплатна достава


Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Елегантен и софистициран дизајн се карактеристики кои го обележуваат ова ѕвонче за влезна врата. 
Со 32 мелодии, и вградени двојни звучници, овозможуваат звукот да биде чист. Звукот продира и до 100 метри на отворен простор, што го прави соодветно за високи куќи.
Инсталацијата на ѕвончето е лесна и едноставна без кабли. 

 • Вклучена една батерија со долготрајна издржливост
 • Тип на батерија за прекинувач: A23 12V
 • Ѕвончето работи на 220V
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ