Безжично ѕвонче за влезна врата со 32 мелодии

500 ден.

329 ден.

Купени:

2

Шифра:

300000000043
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Елегантен и софистициран дизајн се карактеристики кои го обележуваат ова ѕвонче за влезна врата. 
Со 32 мелодии, и вградени двојни звучници, овозможуваат звукот да биде чист. Звукот продира и до 100 метри на отворен простор, што го прави соодветно за високи куќи.
Инсталацијата на ѕвончето е лесна и едноставна без кабли. 

 • Вклучена една батерија со долготрајна издржливост
 • Тип на батерија за прекинувач: A23 12V
 • Ѕвончето работи на 220V

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.