63% попуст на изработка на Wordpress веб страна + веб хостинг + домен име + одржување на код во времетрање од 12 месеци од Инсофт Дизајн по цена од 12 000 ден. во вредност од 4500ден.

Цена

4500 ден.

Вредност

12000 ден.

Попуст

63%

Заштеда

7500 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Изработка на Wordpress веб страна + веб хостинг + домен име + одржување на код во времетрање од 12 месеци

 • Дизајн на веб страна (по избор од три предлози) на Wordpress
 • Обезбедување на соодветен Хостинг за непречено функционирање на веб страната
 • Хостинг простор со капацитет од 1000 мегабајти
 • Обезбедување на Домен име за веб страна 
 • Банер реклама на брзорастечки бизнис каталог www.makmedia.mk за промоција на домашни компании на која се присутни 20000 компании, а со премиум закуп на рекламен простор се рекламираат повеќе од 500 домашни компании
 • Промоција на новоизградената веб страна на социјални мрежи пред 20000 фанови
 • Прилагодлив дизајн за лесна навигација од мобилни телефони
 • Инсталиран модул за заштита од пристап и злоупотреба од трети лица
 • Пријавување на веб страната на (Google, Bing, Yahoo)
 • Одржување на код
 • Бизнис меил адреси 3
 • Рок на изработка 4 дена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.10.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

По изработката добивате пристап за самостојно додавање содржини (каде може да додавате објави: наслов слики PDF документи и дополнителен текст)

Добивате видео упатство за основно едитирање (направено на МК јазик) за додавање слики, новости, PDF документи. На едноставен начин е објаснето, како со неколку клика да додавате содржини. Ажурирањето се одвива на платформата Wordpress која воедно е и најупотребуваната односно најпопуларна платформа во светот за ажурирање на веб содржини. Додавањето содржини е лесно и секој кој поседува најосновни компјутерски вештини може да се снајде.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.