98% попуст на онлајн курс: WordPress Fundamentals + Е-сертификат од Course Central во вредност од 26 350 ден. (425 €) по цена од 496 ден. (8 €)

Цена

496 ден.

Вредност

26350 ден.

Попуст

98%

Заштеда

25854 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Oнлајн курс: WordPress Fundamentals + Е-сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 02.12.2021 до 29.12.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
  • По завршувањето на курсот добивате e-сертификат
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
  • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

This WordPress Fundamentals 2020 is designed for professionals who want to thrive in their profession. The WordPress Fundamentals 2020 course covers all the essential skills and knowledge needed to become specialized in this sector. You will learn real life knowledge and expertise from the industry experts and practitioners from this WordPress Fundamentals 2020 course.

The WordPress Fundamentals 2020 Course starts with the basic knowledge of WordPress Fundamentals 2020 and gradually shares expertise knowledge. In this course you will get a complete idea of WordPress Fundamentals 2020 with key concepts, strategies regarding use of it and in-depth knowledge. The WordPress Fundamentals 2020 course is completely an online course. You can access this course from any part of the world with just a smart device and the internet.

Подетално погледни го курсот ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.