10 ја следат оваа компанија


X1 Iper Espresso Illy кафемат

31000 ден.

  • Vero Center Mall, Skopje, North Macedonia

    Одведи ме таму

    075 304 001

    coffeeclubmk@gmail.com

Опис

Икона за вкус и дизајн, X1 машината првично создадена пред 20 години, сега е достапна како специјална едиција мулти-пијалаци. Подгответе еспресо, капучино, кафе и лате со леснотија. Меките линии на Х1-годишнината се збогатени со нови детали што го прават непогрешлив: металната обвивка, решетката за одмор на чашата и термометарот со логото лого од 1935 година во стилот „Илета“. Неопходен гостин, пареата стапче монтира млеко за да подготви совршено капучино кафе или да испушти топла вода за чај, билни чаеви и инфузии.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Премиум брендови на кафиња. Тука ќе можете да најдете кафе во зрно, капсули или подс/есе. Комплетен избор на кафемати и мелници за домашна или канцелариска работа. Не ги заборавајте нашите бариста додатоци и блогoт наменет за вистинските љубители на доброто еспресо.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.