Xiaomi Pocophone F1 Smartphone со боја по избор + ПОДАРОК Xiaomi Mi Band 3 паметен часовник + 1 година гаранција

22900 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Pocophone F1 се потпира на чипсетот Snapdragon 845 и нуди 6.18-инчен 18.7: 9, исечен дисплеј со FHD + резолуција, а батеријата со капацитет 4000 mAh ја поддржува технологијата Quick Charge 3.0.
 • Телефонот има посебен систем за течно ладење на процесорот
 • Смартфонот е опремен и со инфраред систем за препознавање на лицето, кој работи и во темна просторија.
 • Главната камера комбинира 12МР сензор Sony IMX363 со 5МР сензор на Samsung за известување на длабочината, а за селфи има 20МР камера. Камерата е опремена и со Dual Pixel автофокус за многу побрзо фокусирање.

+ Подарок Xiaomi Mi Band 3 паметен часовник

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.