- 16%

XO (simple is beauty) компактен Bluetooth звучник

1200 ден.

999 ден.

Боја е задолжително поле!

Купени:

1
  • ул. Цветан Димов бб

    Одведи ме таму

    072 677 677, 02 2640 046

    info@ledikom.mk

Опис

XO (simple is beauty) компактен Bluetooth звучник

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Ledikom". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Ledikom" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.