60% попуст на интензивен почетен германски јазик (А1.1) за возрасни од YES International Language School во вредност од 2500 ден. по цена од 990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

2500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

1510 ден.

Преостанато време

 • Бул. Јане Сандански Аеродром (позади Капитол, до Dreamland игротека)

  Одведи ме таму

  070 341 699

  yes.international@yahoo.com

 • Ул. Видое Смилевски Бато, Ново Лисиче (спроти ОУ Александар Македонски)

  Одведи ме таму

  070 341 699

  yes.international@yahoo.com

 • Кисела Вода (Расадник)

  Одведи ме таму

  070 341 699

  yes.international@yahoo.com

Добивате

Интензивен почетен германски јазик (А1.1) за возрасни на локација по избор

Опции на понудата:

Кисела Вода 2,500 ден. 990 ден.
Аеродром 2,500 ден. 990 ден.

Во понудата е вклучено:

 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет: 2 пати неделно по 90 мин.
 • Дополнително добивате 2 часа вежбање
 • Почеток на курсот 31.05.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.05.2019 до 31.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за локација по избор: Аеродром или Кисела Вода
 • Термините се по договор со групата 
 • По договор со групата има можност за работа 3 пати неделно
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

 • Книга по која се работи е Schriite International. 
 • Дополнителните материјали се од училиштето.

Kако едукативен центар YES International Language School  има посебни групи за подготовка за полагање на испити за добивање на меѓународни сертификати: FCE, CAE, TOEFL, DEUTSCHZERTIFIKAT. Кај нас курсевите можат да бидат: индивидуални, редовни, интензивни, викенд, граматички, курсеви по комуникација. Покрај образовната дејност, едукативниот центар врши и преведувачки услуги и судски заверки на многу јазици.

Надополнет со дополнителни материјали, како од аспект на речникот така и од аспект на интересните податоци за говорните подрачја на соодветниот јазик. Библиотеката со која располага училиштето го прави напредокот уште поцелосен. Успехот на учениците е успех на професорот, но и на училиштето. Тоа е она што не прави различни и неконвенционални. Нашата цел не ни е да ви кажеме, нашата цел ни е да ви покажеме! Креативноста во нашите нековенционални методи проткаени со квалитет и перфекција не прават успешни во она што го работиме. Бидете и вие дел од овој уникатен тим.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.