63% попуст на мултифункционална подлога за вежбање во боја по избор од 1200 ден. по цена од 450 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

63% попуст на мултифункционална подлога за вежбање во боја по избор од 1200 ден. по цена од 450 ден. + бесплатна достава

Цена

450 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

63%

Заштеда

750 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 61 | Остануваат : 1

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Мултифункционална подлога за вежбање


Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.12.2016 до 31.08.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензија: 61 x 173cm
 • Изработен од материјал кој не се лизга независно од површината на која вежбате
 • Лесно за виткање во ролна и транспорт
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ