The Laundry Room
Ул. Костурски Херои, 1000 Скопје
Работно време: пон-пет: 08-20, сабота: 10-15 ч.
Прием и достава се врши за 48 часа
Бесплатна достава минимум 1000 ден.
Клик за мени
Перење и пеглање - За дома
#ХранаДоДома

Опции на понудата:

Навлака За Двосед
659 ден.
Креветски Чаршав
49 ден.
Креветски Чаршав (Дупли)
59 ден.
Јоргански Чаршав (Eдинечен)
59 ден.
Јоргански Чаршав (Дупли)
79 ден.
Навлака За Перница
49 ден.
Ќебе Единечно
289 ден.
Ќебе Дупло
399 ден.
Перница
349 ден.
Јорган Единечен
449 ден.
Јорган Дупли
549 ден.
Асталски Чаршав
49 ден.
Над Чаршав
29 ден.
Салфета
15 ден.
Завеса (m2)
49 ден.
Пешкир
59 ден.
Крпа
15 ден.
Бањарка
189 ден.
Фротирски Прекривач
119 ден.
Навлака За Фотеља
499 ден.

Опис

Изберете една од доле наведените опции:

  • Чаршафи
  • Ќебиња
  • Завеси
  • Бањарки
  • Навлаки
  • Перници
  • Јоргани

За компанијата

Најдобриот сервис за чистење со Wetcare. Професионалци во перење и пеглање, секогаш во тек со најновите технологии, методи за чистење и решенија за справување со дамки или деликатни ткаенини.

Ние ги одржуваме највисоките стандарди за бизнис интегритет, следејќи ги локалните и националните прописи и правилата за безбедност на животната средина.

КАКО ФУНКЦИОНИРА: ВО 4 ЛЕСНИ ЧЕКОРИ
Чекор 1 - Соберете ги сите ваши валкани алишта
Чекор 2 - Ние ги земаме вашите валкани алишта
Чекор 3 - Ги чистиме
Чекор 4 - Ви ги носиме чисти и здиплени