11 ја следат оваа компанија


Подна стапка - Пебл Стоне

2400 ден.

 • Кирил и Методиј, Negotino, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 442 544

  globalservice.mk@gmail.com

Опис

Произведено во Европа со 5-годишна гаранција од производителот

 • Хигиенски чиста - може да се пере до 60 ° C и е погодна за сушење во сушара
 • Многу рамна, одговара на скоро секоја врата (висина приближно 7 мм)
 • Апсорпција на звук без лизгање
 • 100% без ПВЦ
 • Перењето ги прави идеално за оние кои страдаат од алергии и сопственици на миленичиња
 • Погодно за подно греење
 • Голем избор на разновидни дизајни

Детали за производот:

 • Целокупна висина: приближно. 7 мм
 • Ширина на рабовите: приближно. 10 мм
 • Материјал:
 • Површина: 100% полиамид
 • Материјал за поддршка: 100% нитрилна гума

Области за примена вклучуваат:

 • Влезна површина од влезната врата
 • Надворешна влезна област од предната врата, под тремот
 • Кујна
 • Дневна соба
 • Ходник
 • Спална соба
 • Детска соба
 • Влезна врата
 • Багажник за автомобили

Одржување:

 • Пред првата употреба, препорачуваме да ја исперете стапката одделно. Како резултат, влакната се исправаат, стапката се активира и наборите и предизвикани за време на транспортот повторно стануваат мазни.
 • Стапките треба да се перат одделно со благ детергент и да се центрифугираат на ниско ниво со приближно. 800 револуции
 • Се суши на максимална температура од 90 ° C или изберете ја програмата "Лесна нега" или "Мешана ткаенина" Алтернативно, можете да ја поставите стапката рамна на подот за да се исуши.
 • Грижете се за вашата стапка 3 до 4 пати годишно (почесто под тешка употреба) и ќе бидете наградени со многу години функционален квалитет и живописна боја. Перењето се грижи за влакната повеќе отколку што им штети, а нивната способност за апсорпција на нечистотија се реактивира секој пат

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

ГЛОБАЛ СЕРВИС ДОО е основана 2012 година. Целта која беше поставена пред нас е да дадеме придонес и да ставиме наш печат во подигањето на нивото на хигиена во јавни простории. Да придонесеме кон подобри улови за вработените, посетителите, учениците и останатите корисници на комерцијални простории.

Преку хигиена на раце, автоматската дезинфекција на тоалетите, диспензери на хартија за високофреквентни локации, освежувачите на воздух, репелентите за инсекти, стапките и останатите производи од нашата палета, придонесуваме за подигање на свеста на повисоко ниво за чисти и хигиенски комерцијални простории.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.