53 ја следат оваа компанија


Шатор за деца во модел по избор

1200 ден.

690 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Модел 1:

  • Розева (шестоаголна/конусна)
  • Димензии: висина 100 х 120cm ширина долу и 45cm горе
  • 3 прозорчиња 50 х 45cm

Модел 4:

  • Розева (квадрат)
  • Димензии: 100 х 100cm, висина 105cm
  • 3 прозорчиња 100 x 45cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.