83% попуст на чистење забен камен, обработка на парадонтални џебови и полирање со абразивна паста за висок сјај на заби во ПЗУ Д-р Катарина Бошковска во вредност од 2000 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

83%

Заштеда

1650 ден.

Купени: 34

Добивате

Во понудата е вклучено:

 • Чистење на забен камен
 • Обработка на парадонтални џебови
 • Полирање на заби со високо абразивна паста која има избелувачки ефект и ги отстранува пигментите од забите
 • Комплетен стоматолошки преглед на сите заби
 • План за понатамошно лекување

*Со овој купон добивате плус дополнителен 20% попуст на естетски ламинат и 10% попуст на естетска корекција со премиум хијалуронски филер

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.10.2019 до 15.11.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Со овој купон добивате плус дополнителен 20% попуст на естетски ламинат и 10% попуст на естетска корекција со премиум хијалуронски филер

Опис

Оралното здравје и хигиена е од посебно значење за целокупниот организам, поради што задолжителен е детален стоматолошки преглед во период од 6 месеци.

Естетските ламинати перфектно ги санираат естетските и функционалните аномалии на вашите заби. Ако имате пребоени заби, заби со простори и неправилна форма на истите, сиви или жолти заби, или пак ако ви пречи дијастема - просторот повеѓу фронталните инцизиви - кецови вие сте идеален кандидат за естетски ламинати.

Во ординацијата стоматологот кој е специјалист во областа на естетската стоматологија Д-р Билјана Р. Гијевска ќе ви направи детален дентален преглед и со посебно внимание ќе ви одговори на сите ваши прашања и дилеми поврзани со вашето орално здравје.

Стоматолошката ординација Д-р Катарина Бошковска е приватна здравствена установа со долгогодишно успешно работење како во општата стоматологија, така и во естетско реконструктивна стоматологија, ендодонција, протетика, имплантологија и превензија за 100% орално здравје и орална хигиена. Ординацијата располага со врвна стоматолошка опрема од најреномирани светски производители, со технички можности кои ги задоволуваат највисоките стандарди за работење. Материјалите за работа внимателно се одбираат и за реставрација на забите се користат исклучиво материјали со висок квалитет.

Стоматолошката ординација дополнително работи и со фасцијална естетика. 

Супституциона терапија е апликација на сертифицирани хијалуронски филери. Тие се биоидентична супстанца со нашиот хијалурон кој го имаме во нашиот организам мукоплисахарид - шеќер по својот состав. 

Голема популарност поради својата предност:

 • Нема општа анестезија
 • Интервенцијата трае кратко
 • Нема лузни
 • Максимален комдор
 • Пациентот веднаш после третманот ги продолжува своите активности

Пополнување на усни, назолабијални брчки, пушачки брчки, марионети, Skinbooster најнова техника на подмладување, хидратација и лифтинг на лицето.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.