До 50% попуст на ѕидни закачалки по избор: 4 метални, 3 пластични или 12 вакум + бесплатна достава

До 50% попуст на ѕидни закачалки по избор: 4 метални, 3 пластични или 12 вакум + бесплатна достава

img

Вредност

120 ден.

Попуст

51%

Заштеда

61 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 20

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

 • 4 метални закачалки, цена: 150 ден. 69 ден.
 • 3 пластични закачалки, цена: 120 ден. 59 ден.
 • 12 вакум закачалки, цена: 200 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

4 метални закачалки:

 • издржливост до 1.5 кг
 • направени од нерѓосувачки челик
 • погодни за лепење на: дрво, стакло, пластика, керамика,метал
 • одлични за во кујна и купатило 
 • соджат цврста самолеплива трака за лесно прилепување на посакуваната површина

3 пластични закачалки:

 • издржливост до 2.5 кг
 • направени од цврста пластика
 • погодни за лепење на: дрво, стакло, пластика, керамика,метал
 • одлични за во кујна и купатило 
 • соджат цврста самолеплива трака за лесно прилепување на посакуваната површина

12 вакум закачалки:

 • направени од гума и пластика
 • погодни за монтирање на: дрво, стакло, пластика, керамика,метал
 • одлични за во кујна и купатило 
 • се прицврстуваат со помош на вакум 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ